Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти.

   21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Подіям,  що відбувалися у 2013-2014 роках була присвячена сьогодні загальношкільна лінійка, яку ми підготували з учнями. Пригадуючи події, що відбувалися на Майдані у 2013-2014 році, учні нашої школи, також мали змогу переглянути фото-виставку присвячену Революції Гідності та загиблим героям.
   Що ж таке Революція Гідності?  21 листопада 2013 року, в історії нашої держави розпочалась нова сторінка.  Студенти, викладачі, робітники, художники, журналісти вийшли на мирний протест, аби відстояти європейський вибір нації, відстояти права та свободи українців на краще майбутнє своєї держави. З уст "майданців" звучали гасла: "Україна - це Європа", "Ми - вільні", "Ми хочемо в ЄС".  В їхніх очах горіла іскра, що єднала тоді духом цілу країну. А коли їх, беззбройних, почали витісняти з Майдану нелюдськими методами - це вразило кожного українця. Для нашої країни, яка не знала війни понад 70 років, ця реальність стала тяжким ударом.
  Скільки ж їх, тих людей, які віддали своє життя за волю і майбутнє України? Революція Гідності, нажаль коштувала нам життя понад ста загиблих з різних куточків України, яких назвали Небесною Сотнею. Це протистояння було тяжким та кривавим. Хто б міг тоді подумати, що мирний протест може перетворитися у справжнє пекло.
  Події тих днів і досі болем та щемом відгукуються в наших серцях.
 Слухаючи сьогодні на лінійці виступи учнів, здається, що не минуло тих 3 роки, що все це відбувалося лише вчора. І біль тих втрат не зникає.
 Вшановуючи пам'ять тих, хто віддав своє життя за ідеали свободи та майбутнього своєї держави, ми ніби говоримо, що наші герої житимуть в нашій пам'яті вічно. Бо герої не вмирають!

  

Немає коментарів:

Дописати коментар